Jak přežít single...

Napsal infinity.bloger.cz (») 20. 11. 2016, přečteno: 1640×
014a71524333b2e3da7ccadfa7a9d6eb.jpeg

..přežít? Není lepší spíš žít? Jak žít single? Jednoduše! :) a s láskou! Nebudu psát žádný návody, to snad ani nejde, napíšu svoje vlastní pocity. Jsem single! A už dlouho :) třeba víc jak tři roky..tak jo, jsou chvíle, kdy je mi smutno. Kdy bych na rozvícení vánočního stromečku na náměstí taky ráda vzala někoho, koho u toho držíš za ruku. Nebo třeba se jen tak večer k někomu přitulit..ale to zase přijde. Teď jsem sama. A je mi fajn! Víš proč? Protože se nemusím nikomu zpovídat kam jdu, s kým jdu a kdy přijdu. Můžu jít kdy chci a kam chci a s kým chci. Když nechci, nejdu. Nemusím se nebát vzít si večer k televizi kupu čokolády, s někým se o ní podělit nebo poslouchat, proč to tak  pozdě večer jím. Můžu si namatlat masku na obličej ( a to že v ní vypadám fakt příšerně. Zkoušely jste třeba někdy tu, kterou nalepíte a má otvory pro oči, nos a pusu? V tom fakt vypadá každej příšerně!), sednout si na gauč a čekat až ji sejmu dolů. Jídlo! Bože můj, není tu nikdo, kdo mi sní můj oblíbený jogurt! Rozhoduju sama za sebe. Dělám to, co sama chci. Když mi přijde, že se válím už dlouho, vezmu svýho pejska na procházku. Prostě jdu. Když mám chuť jít večer do oblíbenýho baru, napíšu klukům a jdem! Což je další věc. Kluci, kamarádi. Mám hodně klučičích kamarádů prostě. Je s nima větší sranda. Nekoukaj na tebe divně, když do sebe lámeš toho půllitra piva a ukápneš si na triko. Je jim to fuk. Když se mi nikam nechce, nejdu. Sedím třeba klidně i celý vikend doma, čtu si, jdu na procházku. Sama :) 

Jde jen o to se na to podívat jinak. Protože prostě ten vztah přijde, jednou budu všechno sdílet s ním. Budu se s ním dělit o jogurt, chodit na procházky nebo na oslavy jeho divných kamarádů. Nebudu moct už jen tak třeba vyjít se svýma kamarádama do baru na pivo. Ale teď tu není. Teď jsem jen já, můj pidi byt, můj pes. Haha asi to zní možná smutně :D Já, osamocená, v malým bytě se psem. Není to smutný! Je to fajn. Zpívám si a tančím ve sprše, přijdu domů z práce, shodím make-up, vlasy do drdolu a sundám podprsenku. Nemusím vypadat skvěle, protože nechci. Koukám na pitomý seriály a né na fotbalový zápasy. Mám bordel v kuchyni, ale je můj. Kdyby ho udělal on, tak mě to akorát štve :D záchodový prkýnko je furt dole! Musím to brát z lepších stránek. 

Co vše můžu, když jsem single? Všechno, co chci. 

Naučit se užívat ty momenty, kdy jsem sama. Protože takhle to pořád nebude, přece :) 

S láskou! (a zatím bez ní).

O.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct